Wirtualne apartamenty danych albo VDR to pewne i wszechstronne rozwiązania aż do przechowywania po chmurze, które umożliwiają firmom dowolnej skali działanie wraz z maksymalną zdolnością produkcyjną i zminimalizowanym ryzykiem. Przeczytaj o funkcjach i korzyściach oprogramowania powyżej.

Bezpieczna praca z danymi

Aby bez ryzyka pracować spośród danymi komercyjnymi i poufnymi, musisz w pierwszej kolejności upewnić się, że są one bez ryzyka przechowywane, po 2gie móc hałasuje w pewny sposób ujawniać, a po trzecie dysponować możliwość kontrolowania wszystkich prac. Pomieszczenie danych empirycznych online umożliwia wszystkie ów funkcje i gwarantuje umiarkowanie najbezpieczniejsze otoczenie cyfrowe. Opracowanie powstało zgodnie z międzynarodowym protokołem bezpieczeństwa, a spełnienie ogromnych standardów zostało potwierdzone inspekcjami i certyfikatami jakości. Centra danych oraz infrastruktura centrów danych empirycznych są certyfikowane i całkowicie kontrolowane.

Pewny vdr to przechowywanie kopii zapasowych dokumentacji na rozmaitych serwerach, przeróżne tryby pewnego dostępu na rzecz użytkowników, rejestrowanie wszystkich działań na dokumentach w osobliwym dzienniku, jak i również korzystanie z w najwyższym stopniu niezawodnych technologii w branży. Na przykład możesz aktywować dodatkowe zastrzeżenia dotyczące czasu pracy spośród dokumentem, odnośnik IP, zabezpieczać dokument osobistymi znakami wodnymi. Warto jednakże wiedzieć, że usługa wirtualny data room to nie tylko bezpieczne, lecz także wygodne środowisko cyfrowe.

Nie tylko użyteczne funkcje, ale także analityka

Oprogramowanie służące do wirtualnego apartamencie danych to doskonałe wyjście do szybszej pracy spośród dokumentacją. Masz możliwość pobrać szablony dokumentów swej branży, a także ich przekładu. Pracuj przy 14 językach, automatyzuj wysyłkę, stosuj ustawienia do stajnie dokumentów jak i również błyskawicznie zmieniaj formaty. Wystarczy kilka kliknięć, aby użyczyć dokumentację współpracownikom, z których każdy będzie miał swój własny pułap dostępu. Dzięki czemu możliwe będzie przygotowywanie dokumentacji projektowej w bardziej mobilnym i operacyjnym trybie.

Wirtualne data roomy są nierzadko wykorzystywane służące do zawierania sprawie o różnym stopniu kompleksowości, a także due diligence. Platforma umożliwia zaopatrywanie dokumentacji i szybkie preparowanie wszelkich raportów do audytów, wyceny przedsięwzięć przed przejęciami lub fuzjami. Ty i Twoi partnerzy będziecie mogli coś więcej niż szybciej zdobyć wyznaczony cel, ale też wydać w niego o wiele mniej pieniędzy.

Bezpłatny sezon próbny VDR

Digital Data Rooms to platforma, która obsługuje przedsiębiorstwa na dużo różnych rodzajów. Aby odgadnąć, jak VDR zmieni Twój interes, aktywuj darmowy tryb testowania. Będziesz miał możliwość używania innowacji przez cały miech, aby coś znacznie więcej aniżeli tylko poznać podstawowe funkcje, lecz także uzyskać nowy pułap kontroli jak i również bezpiecznej robocie z dokumentacją. Również witryna wsparcia technicznego jest skończony udzielić riposty na każde pytanie o wszelkiej porze poranka lub wspomóc w digitalizacji dokumentacji, zamówień lub pozostałych zadań, które czasami muszą rozwiązać przedsiębiorstwa.